apartamenty na sprzedaż w Kołobrzegu


INWESTOR: P.W. JAKRO Sp. z o.o.
ul. Grochowska 49B, 60-332 Poznań

Tel. +48 61 82 31 561
Tel. +48 61 82 80 037
Fax. + 48 61 82 31 861
www: www.jakro.eu
e-mail: biuro@jakro.eu

KRS 0000093248
NIP 778-01-02-121
REGON 631523991
Tradycja i nowoczesność
Rezydencja Kapitańska to wyjątkowy budynek, położony w samym sercu dzielnicy portowej Kołobrzegu. Główna część obiektu - zachowana do dnia dzisiejszego - powstała na początku XX wieku (w latach 1910-1915), zgodnie z kanonami niemieckiego budownictwa przemysłowego. Wiek później, ten prestiżowy i unikalny budynek, będący przez wiele lat siedzibą Kapitanatu Portu, zmienia swoje przeznaczenie. Celem rewitalizacji i przebudowy obiektu jest przywrócenie jego dawnej świetności i znaczenia. Zespół doświadczonych architektów stworzył wyjątkową propozycję, łączącą historyczną architekturę i oryginalny styl z nowoczesnymi standardami, spełniającymi oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających klientów. Wyjątkowa lokalizacja, klasa obiektu oraz niepowtarzalny klimat dawnego kapitanatu to oferta dla tych, którzy ceniąc tradycję, szukają nowoczesności.

Kameralność i prestiż
Rezydencja Kapitańska to starannie przygotowana propozycja 20 apartamentów, dostępnych w zróżnicowanych metrażach (od 28m2 do 90m2) i wariantach (apartamenty typu studio, apartamenty wielopokojowe oraz apartamenty dwupoziomowe. Oferta sprzedaży obejmuje również komórki lokatorskie o pow. (od 7 m2 do 12 m2)
Projekty poszczególnych apartamentów są oparte na funkcjonalnych układach pomieszczeń, zapewniając tym samym przyszłym użytkownikom maksymalny komfort. Kameralność obiektu zdeterminowana jest nie tylko jego bryłą, ale także atrakcyjnym rozplanowaniem apartamentów na kondygnacjach oraz układem komunikacji w częściach wspólnych.
Przemyślane i nowoczesne rozwiązania architektoniczne zintegrowane z unikalnym i historycznym klimatem dawnego kapitanatu to prestiżowe połączenie, będące ofertą dla elitarnej grupy klientów.

Jakość i wygoda
Rezydencja Kapitańska to więcej niż oferta sprzedaży apartamentów, to również staranność i troska o atrakcyjny produkt.
Projekt wykończenia części wspólnych powstał ze szczególnym uwzględnieniem charakteru budynku oraz wysokich oczekiwań klientów. Wnętrza korytarzy i klatek schodowych zaprojektowano według oryginalnych rozwiązań, kładąc nacisk na detale oraz zastosowanie materiałów o wysokiej jakości: granit, naturalne drewno, stal, szkło oraz wykładziny dywanowe.
Wyznacznikiem klasy obiektu jest również jego akustyka – stąd przewidziane w projekcie materiały o cechach przewyższających obowiązujące normy. Ściany zostaną wykonane z cegły typu porotherm o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Stolarka okienna oraz drzwiowa także będzie posiadała wyższe współczynniki izolacyjności akustycznej oraz cieplnej.
Apartamenty dostępne są w standardzie deweloperskim, szczegółowo określonym w załączniku specyfikacja; lub w standardzie wykończenia pod klucz, określonego przez inwestora. Na życzenie klienta, apartamenty mogą zostać wykończone także według indywidualnej aranżacji wnętrz i wyceny. Przykładowe aranżacje są dostępne w dziale wizualizacje.

Wygoda to przemyślane rozwiązania.
W projekcie przewidziano reprezentacyjny hol, recepcję, wewnętrzną windę, komórki lokatorskie oraz wspólną pralnię wyposażoną w nowoczesne pralko – suszarki. W odległości 30m od budynku zaplanowano przygotowanie parkingu przeznaczonego wyłącznie dla mieszkańców Rezydencji Kapitańskiej.

Bezpieczeństwo inwestycji
Rezydencja Kapitańska to pod każdym względem bezpieczna i atrakcyjna inwestycja. Projekt został przygotowany w staranny i precyzyjny sposób, co gwarantuje już na wstępie rzetelność i dobre przygotowanie procesu inwestycyjnego oraz sprawną i terminową realizację, opartą na realnym harmonogramie prac budowlanych. Inwestor posiada prawomocne pozwolenie na budowę, a firma wykonawcza PRO-BUD S.A. jest sprawdzonym, rzetelnym i terminowym wykonawcą o wieloletnim doświadczeniu. Przygotowując ofertę Inwestor zadbał również o jej finansowanie, co zagwarantowało płynną realizację projektu i zakończenie prac w zaplanowanym terminie -czerwiec 2010 r.

Rzetelna informacja
Mając na uwadze wysokie wymagania klientów, dotyczące również rzetelności obsługi oraz czytelności informacji o przebiegu inwestycji, na stronach internetowych dostępne są istotne dokumenty i wiadomości: standard wykończenia, pozwolenie na budowę oraz wzory umów.

Morze i ekologia
Kołobrzeg jest jednym z najstarszych miast na Pomorzu słynącym ze swojego mikroklimatu, który jest wynikiem nie tylko specyficznej lokalizacji miasta, ale również braku przemysłu ciężkiego. Tym bardziej wiec należy, przy tworzeniu nowych projektów, przykładać wagę do stosowania rozwiązań przyjaznych środowisku. Proekologiczne zachowania w codziennym dniu to już nie moda, ale świadoma postawa. Dążąc do jej realizacji w projekcie przewidziano sprzyjające środowisku: materiały, rozwiązania techniczne i podwyższone normy izolacji cieplnej i akustycznej.
Copyright © 2009 by Jakro Sp z o.o. | Projekt: NetGrafika